Завтра у Кременчуці запрацюють сирени

Будуть відпрацювувати версію катастрофічного затоплення.

У Кременчуці завтра, 18 квітня буде проводитися перевірка системи оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту.  Відпрацьовуватиметься версія катастрофічного затоплення.  Перевірку будуть здійснювати включенням електросирен централізованого запуску та трансляцією відповідних повідомлень.

За інформацією прес-служби міськради, всім нагадують, що  відповідно до керівних документів, для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «Увага всім», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Тривалість звучання попереджувального сигналу становить три – п’ять хвилин. Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень.

Також наголошують, що почувши сигнал електросирен 18 квітня, не потрібно піддаватися паніці, треба прослухати повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому та продовжувати працювати в звичному режимі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію