Учені знайшли несподіваний ключ до здоров’я

Учені знайшли несподіваний ключ до здоров’я

Чим для людини корисна творчість? Вона допомагає розвиватися розумово, дає можливість реалізуватися і заявити про себе. Однак фахівці з Університету Енгл Раскін в Кембриджі, Англія, стверджують, що творчість можна також застосовувати, як справжнє лікування.

Експерти відзначають, що в Великобританії часто бували випадки, коли мистецтво призначали як рецепт у зв’язку з деякими хворобами. Це своєрідна «немедична підтримка», яка, однак, була дієвішою за цілу низку ліків. Поступово творчість включають навіть в офіційні графіки, складені для лікарень, як свого роду, терапію.

Експерти з Університету Енгл Раскін в Кембриджі відзначають, що в першу чергу, заняття певним видом мистецтва може поліпшити психіку. Наприклад, фахівці вважають, що дуже корисним в цьому плані є спів. Згідно з дослідженнями, люди стають менш тривожними, і у них пропадає депресія. Особливо це стосується людей похилого віку. Також спів надає дуже сприятливий вплив на молодих матерів. У них знижується рівень післяпологової депресії.

Експерти підкреслюють, що з віком люди починають відчувати самотність і соціальну ізоляцію, а також стикаються з обмеженнями з результаті зниження фізичного здоров’я. Творчість може створювати нові зв’язки. Також вона покращує настрій, впевненість і прищеплює розуміння того, що про людину дійсно піклуються. 

Стрічка новин