У Харкові стартувала підготовка до матчевої зустрічі з боксу "Чотирьох країн"

У Харкові стартувала підготовка до матчевої зустрічі з боксу "Чотирьох країн"

У Харкові стартував навчально-тренувальний збір у підготовці до матчевої зустрічі "Чотирьох країн".

"Приємно знову вітати Національну збірну України на Харківській землі. Сьогодні наша команда розпочала навчально-тренувальний збір, який перебуватиме матчевій зустрічі "Чотирьох країн". Хочу відмітити, що збірні команди Узбекистану, Казахстану та Туркменістану також згодом приєднаються до нас", - зазначив перший віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев. 

Надзвичайно приємно, що вже згодом харків'яни та гості міста зможуть на власні очі побачити на ринзі найкращих боксерів планети, які нещодавно яскраво виступали на Чемпіонатах світу, Олімпійських іграх та змаганнях Всесвітньої серії боксу,  зазначив він.

"Переконаний, що на нас очікують три дні неймовірно яскравих та насичених поєдинків. Хочу відмітити, що для того аби усі охочі могли побачити це спортивне дійство, ми зробили вхід для глядачів безкоштовним. Я переконаний в тому, що подібними заходами ми даємо суттєвий поштовх розвитку боксу та популяризації спорту в нашій країні загалом. Вкотре дякую Харківський обласній Адміністрації та харківському міському Голові за підтримку наших заходів та суттєву допомогу в їх організації".

Нагадаємо, 26, 27 та 28 квітня збірна України проведе матчеву зустріч з найсильнішими боксерськими країнами світу Казахстану, Узбекистану, а також збірною Туркменістану.

Матчева зустріч пройде на одній з найкращих спортивних арен нашої країни - палаці спорту "Локомотив".

Стрічка новин