Діти з інвалідністю мали змогу відвідати дельфінарій та екопарк «Фельдман Екопарк»

У рамках міської програми «Турбота» таку подорож діти здійснили вже не вперше. Частина малечі вже була у Харкові та інших містах, проте вражень від цього, говорять не менше.

Марина Кононенко ділиться враженнями від подорожі до Харкова. Туди вона їздила разом зі своєю донечкою Машою. У дівчинки – синдром Дауна, тож подорожі для неї – надзвичайно важливі, запевняє її мама. Після поїздки до дельфінарію та екопарку «Фельдман Екопарк» дівчинка почала говорити кілька нових слів.

Марина Кононенко, мама дитини з інвалідністю

- Для наших дітей, ось саме з такою особливістю, дуже важливі враження. І я дуже радію взагалі будь-яким поїздкам, будь-яким запрошенням, завжди із задоволенням з Машею відгукуємося, і це завжди грає свою роль.

Серед щасливих з такого подарунка від організації «Совість України» – і Настя та її мама Валентина Пастушенко.

Валентина Пастушенко, мама дитини з інвалідністю 

- Ми не перший раз, минулого року ми були у такій самій поїздці. Ми були у Харківському дельфінарії і в екопарку Фельдмана, і в цьому році також. Взагалі у дельфінарії ми були і раніше, і в інших містах, але у Харкові нам також дуже сподобалося.

Ідея зробити подарунок у вигляді подорожі до сусідньої області у міського голови з'явилася під час фотовиставки «Сонячні діти – серед нас».

Оксана Лашенкова, представниця БО «Карітас Полтава»

- Ідея (створення виставки) виникла неочікувано, але ми дуже раді, що нам вдалося втілити всі наші ідеї у життя. І 21 березня вся Полтава, всі городяни, хто захотів прийти на виставку, могли побачити фотопроект «Сонячні діти – серед нас».

Це вже не перша поїздка для дітей з інвалідністю. Організація «Совість України» завжди влаштовує різноманітні свята та заходи, екскурсії для тих, хто потребує особливого захисту. І діти, і їхні батьки говорять: відчувають постійну підтримку та турботу.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Мабуть, сьогодні для них це буде найбільша радість, але ще більша радість буде для їх батьків, тому що сьогодні ці діти у невеличкому автобусі, у невеличкому дельфінарії у Харкові зможуть об'єднатися. Об'єднатися між собою, поспілкуватися між собою.

Зовсім скоро на малечу чекає ще одна вже традиційна мандрівка. Влітку полтавські діти та молодь з інвалідністю з одним супроводжуючим відпочинуть на морі. Така соціальна акція ініційована міським головою Олександром Мамаєм і є єдиною в Україні. Реалізовується оздоровлення коштом міського бюджету і на виконання Програми соціального захисту населення Полтави «Турбота».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію