На Глобинщині перевіряли ринки щодо порушень торгівлі рибою

На Глобинщині перевіряли ринки щодо порушень торгівлі рибою

З метою ефективної боротьби із браконьєрством, виявлення осіб, які здійснюють незаконну торгівлю рибою, одержаною в результаті зайняття незаконним рибним добувним промислом, працівники сектору превенції Глобинського відділу поліції проводилипрофілактичні заходи на території ринку в Градизьку.

Так, під час рейду, задокументували 10 фактів реалізації громадянами близько 50-ти кілограмів риби без відповідних документів. Своїми діями, реалізатори порушили розділ 7 статті 63 Закону «Про тваринний світ». За всіма порушеннями складено протокол за статтею 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі на ринках). Матеріали справ направлено для розгляду на адміністративну комісію Градизької селищної ради.

Нагадаємо, що в період проведення заходів, увага поліцейських буде зосереджена також і на джерелах постачання риби та маршрутах її транспортування. Кожен підприємець, який веде свою господарську діяльність з реалізації риби, повинен мати належні документи і обов’язково накладну, що підтверджує походження риби.

Стрічка новин