Ілюстрація українського художника прикрасила обкладинку британського Vogue

Ілюстрація українського художника прикрасила обкладинку британського Vogue

Обкладинку травневого номера британського Vogue прикрасила ілюстрація українського художника з Харкова Станіслава Сенчука.

"Наразі травневий випуск #BritishVogue надихає безліччю творчих переосмислень, включаючи цей графічний дизайн від Станіслава Сенчука", – йдеться у підписі до ілюстрації на офіційній сторінці видання в Instagram.

Багатьом сподобалася ідея ілюстрації. У коментарях під публікацією в Instagram один з передплатників Vogue зазначив, що така обкладинка є позитивним відображенням дійсності і закликає бути толерантними, особливо в світі моди:

"Мода доступна для всіх в світі. Неважливо хто ти – чорний, білий, бідний, багатий чи ще щось. Для мене ця обкладинка об'єднує всі раси. Ось чому я люблю моду. Такі люди, як Станіслав, приймають цю ідею. Художник відмінно впорався з освітленням такої проблеми, як расизм. Vogue і мода – це не "фантазії білих людей", де обкладинка повинна показувати розкіш, якої у більшості просто немає. Мода – це щось більше. Ви висловлюєте себе в моді, свою ідеологію. У будь-якому випадку, мені подобається ця обкладинка, це геніально!" – написав хлопець.

Зазначимо, що роботи Станіслава неодноразово використовували для обкладинок модного видання. До слова, юнак співпрацює не тільки з Vogue. Його оригінальні ілюстрації використовуються в рекламних кампаніях модних брендів, наприклад, Versace.

Стрічка новин