У Диканьці організують благодійний ярмарок

Днями, за участі голови Диканьської РДА Володимира Шкарбаня, відбулося чергове засідання Координаційної ради з підтримки соціального становлення та розвитку молоді Диканщини. На засідання запросили експерти Полтавського обласного фонду «Фонд розвитку громад «Ініціатива» Олександр Іваніна та Юлія Малько. Про це йдеться на сайті на сайті Диканьської РДА.

Члени Координаційної ради спільно з присутніми експертами визначали мету створення консультативно – дорадчого органу, роль участі громади у прийнятті управлінських рішень за допомогою цільових районних програм, методологію взаємодії органів громадянського суспільства і влади, можливі шляхи реалізації молодіжних ініціатив у районі.

Під час зустрічі, відповідно до плану роботи, розглянули питання розвитку молоді, спорту, пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту серед громади Диканського району, та прийняли відповідні рішення. Також, молодь вирішила ініціювати проведення благодійного ярмарку на підтримку маленького диканчанина Кості Суського, який відбудеться 21 квітня о 10.00 у районному будинку культури.

Хто бажає допомогти у підготовці заходу, може звертатися за телефоном (05351)91547 (відділ організаційної роботи та управління персоналом райдержадміністрації) Марина з 08.00 – 17.15

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію