Маленькі футболісти вступили у боротьбу за мільйон

Відбір до турніру з дворового футболу «Мільйон на стадіон» пройшов у Полтаві. За результатами гри, переможцем змагань стала команда «Молодь». Товариську гру з правоохоронцями, вручення грамот й нагород та, власне, як проходили самі спортивні змагання, бачили наші журналісти.

За участі президента Всеукраїнської Національної федерації дворового футболу України Іллі Киви, представників патрульної поліції та під патронатом Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у Полтаві пройшов турнір з дворового футболу. Матч у Полтаві став відбором до чемпіонату «Мільйон на стадіон», що почнеться у Києві 23 серпня.

Ілля Кива, президент Всеукраїнської Національної федерації дворового футболу 

- Дитячі посмішки, дитяча радість – це основний фактор, який тут зібрав сьогодні нас. Ну і, звісно, тут представлені хлопці, а це змагання, і це означає, змагання і перемога. Тому що кожна перемога, вона робить сильніше, вона робить міцніше.

Основною метою чемпіонату організатори називають популяризацію здорового способу життя серед молоді, а також привернення уваги дорослих до питань змістовного дозвілля дітей. Для участі у чемпіонаті обрали вікову групу 12-15 років.

Андрій Старіков, майстер спорту

- Це пропаганда, «стоп» наркотики, алкоголь та тютюнопаління. І все-таки у такому віці, особисто моя думка, що вже формується характер дитини, і не важливо, чи буде він і надалі займатися спортом, чи піде по іншому, так би мовити, напрямку кар'єри.

Особливо таким змаганням радіють їх учасники, для них це – ще одна можливість похизуватися своїми навиками володіння м'ячем. Один з таких юних футболістів – Юрій Магда. Хлопець говорить: футболом захоплюється вже більше 3-х років. Дізнавшись про змагання, юнак тренувався мало не щодня.

Юрій Магда, юний футболіст

- Ми вже граємо 2 роки у футбол. Ми прийшли, щоб виграти цей матч і поїхати у Київ, щоб також виграти.

Перемогу у турнірі цього разу здобула команда «Молодь». Переможці, окрім нагород, мали можливість зіграти товариський матч з правоохоронцями. А усі учасники змагань отримали солодкі подарунки, грамоти та нагороди. Результати ж боротьби за мільйон стануть відомі вже восени.

Стрічка новин