У клубі селища Івонченці – ремонт

На фасадах будівлі провели демонтажні роботи та виготовили нові вікна. Таким оновленням мешканці Івонченців завдячують депутату Полтавської міської ради Андрію Матковському. Востаннє косметичний ремонт фасадів будівлі клубу був майже 20 років тому, а це – єдиний культурний осередок селища.

В Івонченцях – оновлення. Триває довгоочікуваний ремонт у місцевому куточку дозвілля – клубі. 

Володимир Печериця, голова селищного комітету селища Івонченці

- Один тільки культурний центр – це клуб. Клуб і бібліотека. Там дітки займаються англійською мовою. А ремонт там робити було вкрай необхідно, адже клубу – вже більше 60 років, і вікна вже розсихаються.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський додає: реконструкція в клубі необхідна, бо це – єдиний культурний осередок селища.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- А от на таких околицях, наших селищах, от такі дома культури стають центром дозвілля наших дітей і просто людей. Тут сьогодні діти і співають, тут гарно вони святкують новорічні свята: з 8 березня жінок вітали, я впевнений, що і дітей війни вони будуть вітати в цьому клубі, і концерт давати.

Крім цього, у клубі працює соціальна перукарня, бібліотека та дитяча студія «Янголи з небес». Містянам такі оновлення до вподоби. Говорять: тепер дітям буде набагато комфортніше займатися.

Сергій Оськін, мешканець с.Івонченці

- Ми живемо в межах міста. Так що я думаю, що це дуже правильно зробили, а головне – вчасно., щоб він зовсім не впав. Все вірно.

Востаннє у клубі косметичний ремонт був майже 20 років тому. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В цьому році майже 200 тисяч гривень закладено в бюджеті, і от зараз трохи тепліше стало, і вже проводяться ремонтні роботи, фасад ремонтується, зміна повністю вікон буде, і тому в цьому році, я впевнений, вже менше треба буде на опалення витрачати, і тому що буде тепленько.

Андрій Матковський додає: у планах на наступний рік – провести ремонт всередині будівлі. Все це – для комфорту малечі та їх батьків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію