Школярі Полтавщини змагались в інтелектуальній грі

Щорічні дебати пройшли в Полтавському юридичному коледжі Національного університету імені Ярослава Мудрого. Участь у змаганнях взяло 24 команди з різних куточків Полтавської області.

«Дебати-2018» – вже традиційний захід відбувся на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. На обласному рівні змагалися команди 24 дебатних клубів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з різних куточків Полтавщини. 

Ольга Красницька, методист ПОІППО, одна з організаторів

- Дебати – це взагалі такий невеличкий шлях кожної дитини, яка навчається ще в школі, такий шлях до формування дитини як промовця.

Вже другий рік поспіль інтелектуальні ігри проводяться в україномовному та англомовному треках. Організатори говорять: теми для дебатування обрані не випадково, це – актуальні проблеми сьогодення. А саме – «Чи потрібно контролювати дитячий інформаційний простір?» та «Чи потрібно обмежити еміграцію громадян України?». 

Ольга Красницька, методист ПОІППО, одна з організаторів

- В цьому році ми запропонували ті теми, які вони готували заздалегідь, але в півфіналі у нас буде тема, яка не є готовою для дітей.

Учасники змагань зізнаються: дебати, в першу чергу, вчать критично мислити, розвивати свій кругозір, а ще це – гарна нагода поспілкуватись. Кожна команда налаштована рішуче. 

Марина Почина, учасниця «Дебатів – 2018»

- На що ви розраховуєте?

- Звичайно, на перемогу.

Микола Скрипников, учасник «Дебатів – 2018»

- Звичайно, на перемогу, а на що ще можна розраховувати?

Оцінювали конкурсантів викладачі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та вчителі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського.

Любов Старостіна, голова суддівства 

- Насправді буде тяжко оцінювати конкурсантів, тому що приїхали кращі команди з Полтавської області. І, звичайно, рівень підготовки у них надзвичайно високий.

Переможці «Дебатів – 2018» отримають кубки та дипломи. Під час гри обирали й кращих спікерів з кожної команди.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію