У Кременчуці перевірятимуть систему оповіщення населення

У Кременчуці перевірятимуть систему оповіщення населення

18 квітня в місті Кременчуці та Кременчуцькому районі буде перевірка системи оповіщення населення. Про це йдеться на сайті Кременчуцької РДА

18 квітня 2018 року в місті Кременчуці та Кременчуцькому районі буде проводитися перевірка системи оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту. Перевірка буде здійснюватися включенням електросирен централізованого запуску та трансляцією відповідних повідомлень.

"Нагадуємо всім, що відповідно до керівних документів, для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «Увага всім», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої".

Тривалість звучання попереджувального сигналу становить три – п’ять хвилин. Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень.

Стрічка новин