Напередодні Дня будівельника у Полтаві пройшла презентація фешенебельного салону «Еліт стиль» від фірми «Міні-максі», яка зібрала кращих представників будівельного бізнесу

Відтепер полтавці зможуть обрати тут кращі зразки настінного декору, а це – 60 тисяч варіантів декоративної фарби та штукатурки, сучасні натяжні стелі, розкішні елітні меблі.

Фірма «Міні-максі» презентувала новий фешенебельний салон «Еліт стиль». На сьогодні це новинка не тільки у Полтаві, а й в країні.

На відкриття салону завітали постійні партнери фірми «Міні-максі», головний архітектор Полтави Вадим Вадімов, міський голова Андрій Матковський.

Один з партнерів фірми «Міні-максі» – дочірне підприємство «Капарол Україна» – на святі представило зразки своєї продукції, продемонструвавши її якість та широкий вибір.

Так склалося, що презентація салону «Еліт стиль» відбулася напередодні Дня будівельника, відтак, не обійшлося без привітань та нових пропозицій. Так, директор фірми «Міні-максі» Віталій Шевченко висловив ідею щодо створення «Клубу будівельників», в якому б представники цієї сфери під час зустрічей обговорювали новинки, труднощі, ділилися досвідом. В основі має бути спілкування, адже у всіх членів клубу є спільний інтерес, аби успішно розвивався будівельний бізнес, а разом з ним – і Полтава. Передбачається, що такі зустрічі стануть традиційними.

Стрічка новин