На Кременчуцькому нафтопереробному заводі в результаті витоку газу сталася пожежа

На щастя, пригода була умовною, і проходила в рамках навчань пожежно-рятувальних служб. Такі акції на території товариства "Укртатнафта" проходять щороку, адже воно – одне з найбільших підприємств, яке займається переробкою нафти. А звідси – й підвищений рівень небезпеки.

На нафтопереробному підприємстві "Укртатнафта" пройшли традиційні навчання з гасіння пожежі, яка сталася через витік газу. Тематика теперішньої акції - розгерметизація одного з насосів призвела до концентрації газу, а той у подальшому – до пожежі на площі у двісті квадратних метрів. Основною загрозою у цій ситуації міг стати потужний вибух, а вогонь міг би перекинутися на житловий масив Кременчука.

Навчання проходили у чотири етапи: ліквідація осередків загоряння, рятування людей (відпрацьовували кілька методів), визначення рівня загазованості та надання першої медичної допомоги потерпілим.

У програмі задіяли фахівців другого рятувального загону підприємства "Укртатнафта", спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної частини та спеціалістів Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій.

Всі дії еменесників були добре скорегованими та відпрацьованими. Тож є упевненість, що з подібними ситуаціями полтавські спеціалісти впораються і в реальному житті на «відмінно».

Стрічка новин