У Горішніх Плавнях капітально ремонтують сквер на місці котловану

У ході чергової робочої виїзної наради міський голова Дмитро Биков повідомив про початок робіт з облаштування скверу на місці котловану в районі житлових будинків № 74, 78 по проспекту Героїв Дніпра.

Рік тому депутати Горішньоплавнівської міської ради прийняли рішення про припинення договору оренди земельної ділянки з підприємцем, будівництво на якій призупинили протягом декілька років, її вилучення та засипку аварійного котлована, що створював небезпечну ситуацію для мешканців мікрорайону. Котлован по проспекту Героїв Дніпра, 74, засипали ґрунтом  з прибережної території Дніпра, який отримали в ході очищення берегової ділянки зони відпочинку м. Горішні Плавні вздовж набережної.

Міський голова зазначив, що у 2017 році розробили оригінальний проект облаштування скверу, в рамках якого передбачено організацію гарної водойми з водоспадом, озеленення території, ландшафтний дизайн, полив, устаткування тротуарних доріжок якісною різнокольоровою гранітною бруківкою, сучасне освітлення енергозберігаючими LED-світильниками. Дмитро Биков поінформував: 

«Кошти на облаштування нового міського скверу, який стане чудовим місцем відпочинку для жителів мікрорайону, будуть виділені народним депутатом України Костянтином Жеваго».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію