Перший рейс із Полтави перенесли на 9 травня

Перший рейс із Полтави перенесли на 9 травня

Сьогодні перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький показав журналістам, що вже вдалося зробити полтавському аеровокзалі. Відремонтований дах будівлі, а також практично закінчена підвісна стеля. Про це він повідомив у соцмережі на своїй сторінці.

Зведена більшість перекритів, які відділяють зони прильоту та відльоту міжнародних рейсів від зони внутрішніх перевезень. Всі матеріали – вогнестійкі. Підрядники готують окремі службові приміщення для прикордонників, митників, правоохоронців, санітарних служб.

Ззовні відбувається відновлення і фарбування стін, заміна сходів та дверей.

"Мене особливо дратує «мавзолей» — так називаю арку центрального входу, виготовлену із червоного граніту. Її осучаснять та замінять скляні двері на автоматичні розсувні із двома запасними виходами", - написав Андрій Пісоцький.

Уже в понеділок до Полтави завітають представники авіакомпанії YanAir та туроператора Join Up! Вони оцінять оперативність робіт в нашому міжнародному пункті пропуску.

"Зазначу, перший рейс із Полтави відбудеться 9-го травня. Адже, як запевняє туроператор, лише на те число є необхідна загруженість літака. Проте вже на перше число буде готовий пункт пропуску і злітно-посадкова смуга", - повідомив Андрій Пісоцький.                                                                                                              

Стрічка новин