Вихованці музичної школи №1 влаштували концерт у музеї Івана Котляревського

Маленькі скрипалі разом зі своїми викладачами виконали свої найкращі композиції, аби привітати слухачів із Великоднем, а також відзначити 100-річчя своєї школи.

Софія Манько навчається у музичній школі вже 9 років. Дівчина завжди із задоволенням грає на концертах, адже як сама говорить - без скрипки вже не уявляє власного життя. Любов до музики Софії ще у ранньому дитинстві прищепили її рідні. Підготовка ж до сьогоднішнього заходу зайняла в ансамблю, де займається дівчина, кілька місяців. Щодня твори повторювали по кілька разів.

Софія Манько, юна скрипалька

- Сьогодні ми з ансамблем готуємо 3 твори, які ми будемо грати, особисто я сьогодні не виступатиму, але у нас є солісти. Сьогодні буде виступати молодший ансамбль і ми, і також солісти. А так ми готувалися до цього досить такий тривалий час і мені здається, що сьогоднішній вечір буде дуже впливовий для людей, які сьогодні прийдуть.

Сьогоднішні гості у музикантів - діти з інтернату. Їх покликали, говорять організатори заходу, аби продемонструвати красу музики, а також залучити до чарівного світу мистецтва. Інструмент сьогодні один - скрипка, проте їй акомпанує фортепіано.

Місце для концерту обрали невипадково. Музиканти стверджують: часто проводять свої музичні вечори саме у стінах літературно-меморіального музею Івана Котляревського.

Тетяна Лисенко, завідувачка струнно-смичковим відділом ПДМШ №1 ім. Платона Майбороди

- Композиції, які діти виконають будуть різні. Це твори і українських композиторів, твори зарубіжних класиків, дуже цікаво, що ансамблі скрипалів молодших класів «Гармонія» буде виконувати сьогодні твір, дуже відомий твір «Весна» Антоніо Вівальді.

Стрічка новин