Полтавщина увійшла у п'ятірку лідерів в Україні за кількістю підписаних декларацій з сімейними лікарями

Кампанія офіційно стартувала на початку квітня і вже більше тридцяти тисяч осіб уклали договори з медпрацівниками. Із першими підсумками цієї кампанії на Полтавщині у п'ятницю місцевих журналістів знайомили на брифінгу в обласному Департаменті охорони здоров'я.

Полтавщина наразі посідає четверте місце в Україні за кількістю укладених декларацій з сімейними лікарями. 34 тисячі осіб у нашому регіоні вже обрали собі фахівця. Про це йшлося на брифінгу в обласному Департаменті охорони здоров'я.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

- Знаєте, ми зі спеціалістами так посиділи і порахували: Харків підписав 35 тисяч (декларацій) на вчора, ми 34 764. Вони, начебто, більше підписали. Проте ми маємо враховувати населення. У нас десь до двох з половиною відсотків населення заключили декларації.

80 відсотків амбулаторій в області вже підключені до Інтернету і повністю готові до впровадження медичної реформи. Лідерами за кількістю підписаних договорів з медиками на Полтавщині є  Миргородський, Гадяцький, Лохвицький райони. Директор профільного Департаменту Віктор Лисак зізнається: звісно, є організаційні питання щодо реалізації реформи як у громадськості, так і у фахівців, проте панікувати не варто. З часом все стабілізується.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Все це є сьогодні нове. Є програма, де треба вводити базу даних, це інформація, котра приходить на смс для того, щоб зареєструватись. Це і для центрального рівня є свої питання, як проходить ця система.

Також на брифінгу щодо перших підсумків кампанії «Лікар для кожної родини», фахівці запевнили: особисті дані пацієнтів, занесені до програми E-Health, будуть повністю захищені. 

Стрічка новин