Депутати Полтавської обласної ради цього тижня «перебралися» до Лохвиці

Свою дев'ятнадцяту сесію вони провели на виїзді. Тиснява та відсутність повітря - так охарактеризували робочу атмосферу під час неї самі ж депутати та громадськість. На порядок денний винесли майже 100 питань. Проблематика - різна, починаючи від соціальних тем і закінчуючи екологією.

Лохвицька РДА цього дня приймає гостей. Дев’ятнадцята сесія обласної ради проходить саме в її стінах. Обстановка ще з самого початку засідання - напружена: тиснява і величезна кількість охочих потрапити до зали. А розпочалася сесія – зі звіту очільників області.

- За останні 25 років відновлення доріг стало символом зміни успішності. Тільки в 2017 році на поточний капітальний ремонт 2 тис. км доріг було спрямовано майже 857 млн гривень.

Стан доріг, зокрема в напрямку Лохвиці, до слова, викликав жваве обговорення у присутніх. Під час засідання депутати підтримали законопроект про зміни та доповнення до обласної програми соціального захисту населення. У цю категорію потрапили пенсіонери, учасники АТО та їх родини.

- Рішення прийнято.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА

- У поточному році на реалізацію програми буде спрямовано більше 24 млн. гривень. На сьогоднішньому засіданні сесії прийняті зміни щодо розширення деяких виплат.

Починаючи з цього року діти загиблих учасників АТО будуть щомісячно отримувати соціальне забезпечення у розмірі 1700 грн щомісячно. «Турбуватися» будуть і про самих бійців, які несуть службу на Сході.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА

- Це пільги на проїзд, додаткові пільги на проїзд, додатково виплати на санаторно-курортне оздоровлення, тобто весь комплекс пільг, які були передбачені для учасників бойових дій, зараз будуть розповсюджуватися і на вказану категорію громадян.

Крім цього, учасники АТО продовжать отримувати земельні ділянки. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, зазначає: зараз землі роздають за межами Полтави, але в планах – створення сайту, який охопить вільні землі згідно з даними Держгеокадастру.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Є доручення до керівника Держгеокадастру у Полтавські області про створення сайту вільних земель кожного району. Для того, щоб кожен учасник АТО побачив, яка земля вільна та яку можна взяти в обробіток.

Для пенсіонерів планують відкриття нового відділення у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці. Там зможуть перебувати люди похилого віку та особи з інвалідністю, в яких є родичі. Його відкриття планують на липень 2018 року. Відділення зможе приймати 16 пацієнтів, але працівники пансіонату сподіваються, що з часом можливості розширяться.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію