У Полтаві підписали Меморандум про співпрацю Перший полтавський місцевий центр з надання БВПД та військова частина

13 квітня 2018 року в. о. директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Чернова та командир військової частини А 0177, полковник Юрій Шевченко підписали меморандум про співпрацю та взаємодію. Про це повідомили на сторінці центру в соцмережі.

Як визначено в документі, взаємодія між представниками системи безоплатної правової допомоги та військовими полягатиме у створенні сприятливих умов для забезпечення надання військовослужбовцям Збройних сил України та членам їхніх сімей безоплатної правової допомоги, сприянні захисту їхніх прав.

Основні напрями співпраці включають організацію та забезпечення роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні військової частини, проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості військовослужбовців Збройних сил України шляхом організації робочих зустрічей, семінарів, круглих столів, обмін успішними практиками щодо захисту прав військовослужбовців Збройних сил України та членів їх сімей, та інші узгоджені напрямки співпраці.

Після підписання меморандуму сторони відразу взялися до роботи: погодили та затвердили графік функціонування у 2018 році дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі військової частини А 0177.

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, тел.: (0532) 50-27-22. Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя – вихідний.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію