Полтавська митниця за перший квартал року перерахувала у державний бюджет 1 млрд 51 млн гривень

Наразі вона перша в Україні із виконання бюджетних планових показників. Кількість експортно-імпортних операцій також збільшилась. Детальніше про діяльність митниці за перші місяці поточного року - у нашому сюжеті.

Полтавська митниця стала першою в Україні із виконання бюджетних планових показників наповнення державного бюджету. За перші три місяці своєї роботи у цьому році до казни країни вони перерахували більше одного мільярда гривень, а це на 23 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це на брифінгу повідомив начальник Полтавської митниці Микола Калініченко.

Микола Калініченко, начальник Полтавської митниці ДФС

- Глобальна задача стояла перед колективом Полтавської митниці, тому що головне завдання - це виконання і наповнення Державного бюджету. Ми це завдання, яке ставила перед нами Державна фіскальна служба, виконали успішно, тому що квартал ми майже закінчили з перевиконанням на 128 відсотків.

Збільшились і показники оформлення експортно-імпортних митних декларацій. За словами начальника управління адміністрування митних платежів Валентини Заколодяжної, в цьому кварталі вони зросли на 5,7 відсотків.

Валентина Заколодяжна, начальник управління адміністрування митних платежів Полтавської митниці ДФС

- Структура зовнішньо економічних операцій наступна: статистичний експорт у нас становить 60 відсотків або 250 млн доларів США, статистичний імпорт - 40 відсотків загального обсягу або 168 млн доларів США.

Вантажі з цукром, кондитерськими виробами, рудою, кормами для тварин  експортувалися до 70 країн світу. В свою чергу імпорт тютюнових виробів, обладнання, чорних металів тощо надійшли з 52 держав.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію