Чому потрібно їсти яблука щодня

Яблуко – це дійсно унікальний фрукт. У ньому міститься шалена кількість необхідних для людини мінералів, вітамінів й органічних кислот.

Дієтологи неодноразово нагадують про велику користь яблук. На їхню думку, ці фрукти мають ще не до кінця вивчений цілющий ефект омолодження.

У результаті низки лабораторних досліджень, вчені зробили висновок, що цей популярний і доступний для всіх фрукт, може позбавляти людей стресу. Також яблука допоможуть у профілактиці онкологічних захворювань та хвороби Альцгеймера.

Однак, найбільш незбагненною властивістю цього продукту є його психосоматичний вплив на весь організм людини. Якщо говорити простими словами: яблука наводять лад між психологічним і фізичним станом організму. Тому відома письменниця класичного детективного жанру Агата Крісті завжди тримала біля робочого столу кошик свіжих яблук. У похилому віці вона з'їдала по кілька кілограмів цих фруктів під час роботи.

Усі дієтологи планети визнали величезний омоложувальний ефект яблук. При цьому, найбільш корисними будуть саме зелені сорти яблук. У них міститься більше вітамінів, заліза та менше фруктового цукру. Також вони мають підвищений уміст протиракового вітаміну B17. Доведено, що зелені яблука містять більше аскорбінової кислоти (вітамін С), ніж червоні сорти.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію