Патрульні зафіксували алкогольний антирекорд у винуватця ДТП у Полтаві

Про ДТП на вулиці Федора Матвієнка за участю автомобілів Nissan Qashqai та Volkswagen Caddy патрульні поліції Полтавської області, отримали повідомлення учора. Водій Nissan не дотримався безпечної дистанції і допустив зіткнення з припаркованим автомобілем Volkswagen.

Патрульні, прибувши на дорожню пригоду, помітили у винуватця ДТП ознаки алкогольного сп’яніння, а саме – різкий запах алкоголю з порожнини рота. Його поведінка зовсім не відповідала обстановці.

Кермувальник погодився пройти алкотест на місці. Результат освідування становив 3,03 проміле, тобто вміст алкоголю перевищував допустиму норму майже в 16 разів.

На правопорушника інспектори склали два адміністративні протоколи за керування напідпитку (ч. 1 Ст. 130 КУпАП) та вчинення ДТП (Ст. 124 КУпАП).

Для довідки: важка стадія, коли в крові людини 2,5 - 3 і більше ‰ алкоголю, може супроводжуватися крайнім порушенням орієнтування в навколишньому світі, мова сповільнюється, і навіть втрачається нормальна міміка. Можуть відзначатися так звані вестибулярні розлади: сильне запаморочення, часто нудота, аж до блювоти. З наростанням ж такого сп'яніння завжди будуть посилюватися порушення свідомості, знову ж таки аж до розвитку такого стану як кома. А при цьому може сповільнюватися дихання пацієнта, знижуватися тонус його серцево-судинної системи, як правило, розвивається повне розслаблення всіх м'язів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію