На ремонт мосту в селі Млини Лохвицького району планують витратити близько 25 млн гривень

Про це йшлося на виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства. Проте місцеві мешканці Млинів не в захваті від реконструкції цієї споруди. Чому - дізнаєтеся з наступного сюжету.

Міст через річку Сула біля села Млини Лохвицького району було збудовано у 1960 році. Проте вже протягом 10 років, говорить голова Лохвицької райдержадміністрації Володимир Рязанов, він знаходиться в аварійному стані. У 2016-ому навіть стався обвал крайньої балки на мосту. Того ж року його звісно «підлатали», проте наразі він потребує капітального ремонту.

Володимир Рязанов, голова Лохвицької районної державної адміністрації

- Для того щоб його капітально відремонтувати, нам потрібно робити якийсь альтернативний об'їзд. Виникає необхідність зробити низьководний міст або шлюз-регулятор проїзний для того, щоб перенаправити рух автомобілів, а потім вже розпочати ремонт мосту.

Тимчасовий альтернативний об'їзд на час ремонтування мосту згідно з будівельним проектом планують робити по лінії «старої дороги». Остання проходить біля будинків місцевих мешканців. Під час виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва такий проект викликав жваве обговорення громадськості та депутатів.

Єлизавета Сочура, мешканка с.Млини

- Ми проти, тільки тому, що це абсолютно нерозумно з точки зору логіки.Тут, де зараз намагаються збудувати об'їзну дорогу на час ремонту мосту, стоять хати наших сусідів. Вони стоять буквально в 10 метрах. Є ділянка на протилежному боці, яка давним-давно була відведена під цей міст. Чому зараз намагаються будувати по якійсь старій дорозі, якої вже давно немає?

Голова райдержадміністрації Володимир Рязанов пояснює цю ситуацію так.

Володимир Рязанов, голова Лохвицької районної державної адміністрації 

- Де ще ми можемо зробити альтернативний об'їзд, як не в цьому місці ? Всі ті, що пропонувались громадськістю, вони у фінансовому плані затратні.

На будівництво тимчасового об'їзду та на ремонт мосту потрібно приблизно 25 мільйонів гривень. Бюджетних коштів Лохвицької районної ради на це не вистачить. Керівництво останньої звернулося за допомогою до Полтавської обласної ради.

Микола Бондар, депутат Полтавської обласної ради 

- Це питання є в порядку денному на сесії про виділення коштів на будівництво гідроспоруди.

Це питання продовжили розглядати у четвер на сесії Полтавської обласної ради. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію