Полтава готова розпочинати новий туристичний сезон

У місті відбулася нарада-семінар з суб'єктами підприємницької діяльності туристичної галузі. Щоразу на таких заходах гостей знайомлять з новими та вже відомими туристичними особливостями міста. Цьогоріч зустріч пройшла у стінах літературно-меморіального музею Івана Котляревського.

Полтавщина давно відома як один із потужних туристичних центрів України. Великою популярністю серед туристів користуються такі містечка, як Миргород, Нові Санжари, Великі Сорочинці. Не відстає від цих міст і обласний центр: лише за минулий рік, за даними управління культури та туризму Полтави, місто відвідало понад 100 тисяч гостей. Традиційно туристичний сезон починається з травневих свят. Тож незадовго до цього відділ туризму та культурної спадщини міськвиконкому провів семінар для представників підприємницької діяльності туристичної галузі.

Лариса Кречко, начальник управління культури Полтавського міськвиконкому

- Дана нарада-семінар у місті Полтава проводиться вже вчетверте. Кожного року ми намагаємося змінювати локацію. Тобто це був і Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», і Полтавський художній музей - Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка, і музей Володимира Короленка.

На захід запросили працівників музеїв, а також компанії, що займаються туристичною діяльністю - представників готелів, ресторанів, крамниць. Під час зустрічі підбили підсумки роботи туристичної сфери у 2017 році та обговорили майбутні проекти.

Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини Управління культури Полтавського міськвиконкому

- В рамках міської програми «Полтава туристична» серед пропагативних завдань на сьогоднішній день - це, безумовно, продовження нашої стратегії, щодо доступності наших основних туристичних об'єктів, це музейних закладів міста Полтави. Я маю на увазі, що буде продовжена робота, що до облаштування музеїв пандусами, кнопками виклику.

Свій план розвитку туристичної привабливості міста на засіданні запропонували і представники проекту «Інтегрований розвиток міст України» у Полтаві.

Ірина Брижань, керівник офісу проекту «Інтегрований розвиток міст України» в Полтаві

- Ця концепція включає саме концепції по основним сферам розвитку. Основні сфери розвитку - це саме ті трансформаційні зони, що допоможуть Полтаві у 2030 році і до нього стати дійсно таким сучасним містом, затишним, яким воно у нас і є, зберегти зелень, яка є.

На сьогодні програма «Полтава туристична» єдина в регіоні галузева програма серед міст обласного значення. Цьогоріч на неї виділили 211 з половиною тисяч гривень.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію