Неподалік с.Глоди Полтавського району Ворскла вийшла з берегів

Стихійне підняття рівня води у річці спричинило загрозу місцевій інфраструктурі. Рятувати тамтешній міст та береги вийшли співробітники компанії «Надежда» разом із фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій. Як це було - дивіться у наступному сюжеті.

Масивні снігопади у березні та крига, яка виникла на Ворсклі, тепер доставляють проблем прибережним територіям річки. У Полтавському районі неподалік села Глоди лід утворив величезні затори. Необхідно було розчищати річку від повалених дерев та криги. За цю справу взявся колектив компанії «Надежда», чий пляж «Мыс Доброй Надежды» розташовується неподалік. Вони в буквальному сенсі слова залишилися із стихією один на один. Кажуть: знали, що рівень води буде підніматися, але ніхто не міг очікувати, що на стільки. 

Віктор Жиган, головний інженер компанії «Надежда»

- У зв'язку з тим, що вийшла із берегів річка Ворскла одночасно з льодоставом. Виникли затори на річці. Для того, щоб уберегти нашу готель «Мыс Доброй Надежды», яка знаходиться вище за течією доводиться розчищати завали перед мостом.

У свій робочий час колектив компанії «Надєжда» розчищав річку разом із співробітниками управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області. Рятувальники допомогли зробити так, аби на іншому березі люди не опинилися у водній пастці, не було затоплення водозабору. Із цим завданням надзвичайники впоралися «на відмінно». Своїми швидкими, а головне професійними, діями врятували прилеглі села. На території самого «Мыса Доброй Надежды» річка затопила пляж. А ще - через підняття рівня води у ній літні альтанки перетворилися на плоти. Збитків, говорять співробітники, - на сотні тисяч гривень.

Віктор Батраченко, директор компанії «Надежда»

- Природа показує свій характер. Будиночок за кілька хвилин знесло і піймали його хлопці за 300 метрів від бази. І те з таким трудом, з ризиком.

На Ворсклі рятувальники подрібнили лід. Наразі, кажуть, проходу води ніщо не заважає. У компанії «Надежда» говорять: вони завжди опікуються не лише своїм пляжем, але й дбають про прилеглу територію: проводять тут масові суботники, прибирання та розчищають річку. «Мыс Доброй Надежды» вони називають «соціальним проектом», прибутки від якого в першу чергу йдуть на благоустрій територій та створення комфортних умов для відпочинку відвідувачів. Цієї ж весни, кажуть, доведеться вкласти чималі кошти на ліквідацію наслідків повені, а це - заміна альтанок, відновлення піщаного покриття тощо. Компанія «Надежда» відчуває відповідальність за свою роботу як на пляжі, так і на локаціях поруч. Рух у цьому напрямку дає впевненість у тому, що до початку сезону колектив «Мыса Доброй Надежды» встигне усунути усі наслідки негоди та буде готовим зустрічати перших відпочивальників. Роботи багато, кажуть у «Надежді», проте полтавців підвести не можуть. Відтак переконані: сезон відпочинку для відвідувачів «Мыса Доброй Надежды» розпочнеться вчасно.

Стрічка новин