У першій міській клінічній лікарні з`явиться нове відділення

Ремонтні роботи у відділенні цереброваскулярної патології розпочали ще наприкінці серпня минулого року. «Опікувався» долею лікарні депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. За його сприяння з міського бюджету було виділено більше ніж 1 млн 700 тисяч гривень. В експлуатацію відділення планують здати наприкінці червня 2018 року.

Ремонтні роботи у відділенні цереброваскулярної патології МКЛ №1 розпочали ще наприкінці серпня минулого року. Зараз тут все майже готово до прийому пацієнтів - залишилися лише оздоблювальні роботи. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- І от ми продовжуємо ремонти лікарень усіх наших лікарень, хочемо створити сучасні умови для полтавців. Ми не просто ремонтуємо капітально - замінюємо вікна та двері, сучасне обладнання купуємо, а ми створюємо нові сучасні відділення.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський розповідає: фінансування на ремонтні роботи були виділені з міського бюджету.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- 1 млн 700 тисяч гривень на цей рік було виділено депутатами от для цього відділення, для цієї лікарні. Але ще 2 мільйони виділено і зараз розпочинаються торги, буде закуплятися сучасне обладнання. Обладнання таке, якого думаю в Полтаві та області немає.

Відділення розраховано на 30 ліжок із блоком інтенсивної терапії. Але для цього потрібно закупити ще необхідне обладнання, - наголошує головний лікар МКЛ №1 Ганна Селькіна.

Ганна Селькіна, головний лікар МКЛ №1 

- Великою гордістю, великим здобутком для міста буде придбання комп`ютерного томографа. Який ми зараз оголосили на торги. Комп`ютерний томограф буде встановлено найближчим часом і запрацює для роботи не тільки цього відділення, а я думаю взагалі - для мешканців міста Полтави.

1-а міська клінічна лікарня є багатопрофільним лікувальним закладом, що обслуговує близько 100 тисяч пацієнтів на рік. А з появою нового відділення можливості лікарні стануть значно більшими.

Ганна Селькіна, головний лікар МКЛ №1 

- Тут будуть лікуватися хворі на гострий мозковий інсульт. Ця недуга останній час має значну поширеність серед населення міста Полтави, потребує певної діагностики і своєчасного лікування.

Працівники лікарні сподіваються, що з відкриттям відділення вдасться не тільки знизити кількість хворих на цю недугу, а й знизити кількість постраждалих від неправильного лікування. Запланований термін введення відділення в експлуатацію - кінець червня 2018 року.

Стрічка новин