Президент привітав працівників ракетно-космічної галузі

Порошенко і Турчинов привітали працівників ракетно-космічної галузі з професійним святом.

Про роботу українських інженерів з ракетобудування знають у всьому світі, їхні розробки допомагають захищати територіальну цілісність і незалежність нашої країни, заявив глава держави.

Президент України Петро Порошенко і секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у четвер, 12 квітня, привітали працівників ракетно-космічної галузі з професійним святом.

Так, глава держави на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав, що розробки наших інженерів з ракетобудування допомагають захищати територіальну цілісність і незалежність України.

"Вітаю працівників ракетно-космічної галузі України. Про роботу наших інженерів з ракетобудування знають у всьому світі, а їхні розробки допомагають захищати територіальну цілісність і незалежність нашої країни", - йдеться в повідомленні.

Глава держави додав, що завдяки ідеям і розробкам працівників ракетно-космічної галузі "наша країна стала в ряд держав, які прокладали людству дорогу до зірок". Турчинов додав, що Україна зберегла своє місце в клубі космічних держав, які швидкими темпами відновлюють стратегічні позиції в ракетобудуванні.

"Потенціал української школи ракетобудування активно використовується у вирішенні нагальних питань національної безпеки і оборони України. Створюються сучасні військово-ракетні комплекси, які здатні забезпечити надійний захист нашої держави", - додав секретар РНБО.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію