В Оржиці нагадують боржникам за оплату житлово-комунальних послуг

В Оржиці нагадують боржникам за оплату житлово-комунальних послуг

У зв’язку з закінченням опалювального періоду, у травні управління соціального захисту населення  Оржицької РДА проведе перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період).

Згідно з діючим  законодавством,  субсидія не буде перепризначена тим сім’ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Інформацію про заборгованість управлінню  нададуть організації-надавачі житлово-комунальних послуг у травні поточного року.

"У зв’язку з цим, всім одержувачам субсидій, у яких є борги з оплати будь-яких житлово-комунальних послуг необхідно до 1 травня 2018 року звернутися до організацій, які надають вказані послуги, та вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію", - нагадали в управлінні.

Одночасно звертайте увагу, що у разі надходження до управління соціального захисту населення  інформації про наявні прострочені борги в загальній сумі понад 340 грн., субсидія буде перепризначена після документального підтвердження їх сплати або укладення   договору про реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (якщо документальні підтвердження будуть надані протягом 2-х місяців -  субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої, в іншому випадку - з місяця надання документальних підтверджень).

Стрічка новин