Прокуратура розглянула справу чоловіка у Великобагачанському районі, який вдарив школяра своєю головою

Прокуратура розглянула справу чоловіка у Великобагачанському районі, який вдарив школяра своєю головою

Прокурори Великобагачанського відділу Миргородської місцевої прокуратури затвердили і направили до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 2 ст. 125 КК України щодо жителя смт. Гоголове Великобагачанського району, який у лютому цього року ударив малолітнього.

«Обвинувачений, будучи батьком учня місцевої загальноосвітньої школи, прийшов до навчального закладу, щоб забрати сина. Коли вони виходили з приміщення, учень іншого класу почав вигукувати речення, які образили чоловіка. Останній повернувся назад у школу, вилаяв школяра і своєю головою вдарив голову дитини, чим спричинив йому легкі тілесні ушкодження», - розповіла прокурор Миргородської місцевої прокуратури Ірина Животовська.

Подія сталася під час перерви в присутності вчителя. Тож процесуальний прокурор у кримінальному провадженні ініціювала проведення закладом освіти службової перевірки, за результатами якої наказом директора школи до педагога застосоване дисциплінарне стягнення у виді догани.

Довідково: ч. 2 ст. 125 КК України – умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я. Карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Стрічка новин