Перелік об`єктів згідно з обласною програмою «Питна вода Полтавщини» оновили

У 2017 році із 16 підприємств та установ області виділені кошти використали лише 10. Цьогоріч до списку потрапили тільки 12 об`єктів, на які потрібно 15 мільйонів гривень. Про це зокрема йшлося під час засідання комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У Полтавській обласній раді відбулося засідання комісії з питань бюджету та управління майном. Серед питань порядку денного - і звернення Дмитра Сирих щодо створення комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності».  

Дмитро Сирих, ініціатор створення КП «Полтавська обласна агенція з енергоефективності»

- Це підприємство, яке має стати провайдером заходів з енергоефективності територій Полтавської області.

Метою діяльності підприємства, говорить Дмитро Сирих, має стати реалізація проектів із енергоефективності на території області, підвищення частки використання відновлювальних джерел енергії. 

Для реалізації проекту та забезпечення підприємства матеріально-технічною базою необхідні кошти з обласного бюджету у розмірі 880 тисяч гривень.

Члени комісії поки що проект не підтримали, а перенесли на наступне засідання, аби глибше ознайомитися з перспективами підприємства та фінансово-економічним обгрунтуванням виділених коштів.

Говорили цього дня і про затвердження переліку об`єктів згідно з обласною програмою «Питна вода Полтавщини». 

Начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Едуард Рева наголошує: у 2017 році із 16 об`єктів виділені кошти використали лише 10. На 2018 рік склали новий список. До нього потрапили 12 об`єктів, на які необхідно 15 мільйонів гривень.

Стрічка новин