Тепер рівноправ'я чоловіків і жінок буде задокументоване

Тепер рівноправ'я чоловіків і жінок буде задокументоване

Кабінет міністрів ухвалив соціальну програму забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок до 2021 року. Відповідне рішення було ухвалено 11 квітня на засіданні уряду, повідомляє Еспресо.TV.

Мета програми - гарантія дотримання прав і можливостей чоловіків і жінок в усіх сферах життя суспільства, а також втілення європейських стандартів рівності.

Від виконання програми очікують рівний доступ до товарів і послуг, зважаючи на гендерну складову нормативно-правових актів. Передбачається, що ухвалена ініціатива створить умови надійного захисту від дискримінації за статевою ознакою, зменшить різницю у рівні оплати праці чоловіків і жінок.

Окрім цього це має збільшити кількість жінок серед народних депутатів України, депутатів обласних і міських рад.

Також планують забезпечити однакові навчальні програми, зокрема, з фізичного виховання й праці. Передбачені інформаційні заходи з залучення чоловіків до використання декретної відпустки. Приблизна сума фінансування проекту - 225 тисяч грн. щорічно.

Довідково:

Нещодавно Україна приєдналася до руху солідарності за рівність статей “HeForShe”, яку ініціювала організація “ООН-жінки”.

У грудні МОЗ скасував обмеження на 450 професій для жінок.

Нещодавно у Києві на службу вийшла перша жінка-водолазка.

Україна посіла 61 місце серед країн, де дотримуються умови гендерного рівноправ'я.

Стрічка новин