З 1-го січня наступного року мінімальна зарплатня українців може становити 505 гривень – такі рекомендації розробив і направив в область Кабінет Міністрів

А Міністерство фінансів вперше доручило фінансистам регіонів подати своє бачення і пропозиції, як сформувати бюджет на 2008-й рік. Про це говорили сьогодні на семінарі-навчанні для бухгалтерів та керівників бюджетних установ міста.

На семінарі-навчанні для бухгалтерів та керівників бюджетних установ говорили про міський бюджет за минулі 6 місяців і плани на наступний рік. Доповідач від казначейства нагадала присутнім про останні новинки фінансової звітності і законодавства. А заступник начальника міського бюджетно-фінансового управління Світлана Глушко – про фінансові перспективи на наступний рік. Вона зазначила, що Кабінет Міністрів вже озвучив своє бачення бюджету на 2008 рік – ріст зарплатні службовців запланований в середньому до 1600 гривень в місяць, а загального фонду оплати праці – на 19%. З 1-го січня мінімальна зарплатня українців може становити 505 гривень.

Крім того, зазначила Світлана Глушко, Міністерство фінансів вперше доручило фінансистам регіонів подати своє бачення і пропозиції, як сформувати бюджет на 2008-й рік.

Стрічка новин