Подорож казковою країною «Шпалереон» влаштували в обласній бібліотеці для юнацтва

На презентацію дебютної книги полтавської письменниці Олени Колінько співробітники книгозбірні запросили учнів молодших класів. Для гостей авторка книги підготувала чимало сюрпризів. На презентації казки побувала і наша знімальна група.

Олена Колінько пише казки з дитинства. Ще в малому віці вона мріяла стати письменницею. Сьогодні ж авторка презентує свою першу книгу - «Шпалереон». Книга була видана завдяки конкурсу, який оголосило видавництво «Фонтан казок». 

Олена Колінько, письменниця

- У дорослому віці я фантазувала із шпалерами. Серед візерунків я бачила якихось вигаданих істот і подумала, чому б цим істотам не існувати в якійсь казковій країні? Я назвала її Шпалереон, і таким чином виник задум повісті.

Знайомство з книгою вирішили влаштувати в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. До речі, кілька екземплярів казкових пригод залишаться у цій книгозбірні, аби усі охочі могли прочитати «Шпалереон».

Вікторія Піскова, провідний бібліотекар Полт.обл.бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Дуже цікава книжка, дуже яскрава. Я ось щойно її тримала у руках, ми ще не були впевнені, що отримаємо ці примірники із видавництва. Але вони ось буквально тільки-но з'явилися, і ми дуже радіємо з Оленою, що вони вже є у нас у руках і ми вже можемо не просто говорити про віртуальний твір, а можемо показувати, тримати у руках книжечку.

На зустріч з письменницею запросили учнів молодшої школи. На презентації діти не лише мали змогу поспілкуватися з авторкою, але й навчилися відтворювати казкових персонажів з книги. Серед гостей цього дня в бібліотеці - і Альона Сомко. Дівчинка з нетерпінням чекає на можливість відкрити нову книгу.

Альона Сомко, другокласниця

- Я люблю читати книжки, які дають якесь чудо, якійсь інтерес.

До слова, Олена Колінько у 2014 році здобула першу премію в номінації «Прозові твори для дітей» у конкурсі «Коронація слова» за роман «Вітри Великого лугу». Ця книга також скоро побачить світ.

Стрічка новин