Малечу із Київського району привітали зі святом Великодня

На захід завітали 100 дітей пільгових категорій. Для них підготували святковий концерт з виступами танцювальних та вокальних колективів. А наприкінці - солодкий стіл з основним смачним атрибутом свята - паскою.

В актовій залі Полтавської ЗОШ №38 - свято. Цього дня малечу з Київського району запросили на Великодній концерт. Зі сцені присутніх вітають танцювальні та вокальні колективи.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтаві ради

- І це вже склалося традиційним, оскільки ми щорічно для 100 дітей пільгових категорій проводимо такі святкові заходи. Як правило - це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-переселенці з території АТО, діти з обмеженими можливостями.

А також хлопчики і дівчата з багатодітних родин. Вікова категорія - різна. Від 6 і до 14 років. А щоб діти краще зрозуміли, що таке Великдень, до них завітав священнослужитель.

Василь Фазан, священик

- Це свято любові Бога до людини. Це свято милосердя Божого до людини. І справді, це свято має сутність повноцінного нашого існування і повноцінного нашого життя в тому, що ми розуміємо, що смерть - це лише перехід з теперішнього в життя духовне.

Після концерту на малечу чекав солодкий стіл зі смачними пасками.

Стрічка новин