Нацгвардія України та жандармерія Туреччини домовилися про співпрацю

Нацгвардія України та жандармерія Туреччини домовилися про співпрацю

За результатами офіційного візиту до Турецької Республіки, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров та головнокомандувач жандармерії Турецької Республіки генерал армії Аріф Четін домовилися про співпрацю на новому якісному рівні.

Зокрема Юрій Аллеров, під час зустрічі зі своїм турицьким колегою на території командування Стамбульського округу, зауважив що «важливо вивести співпрацю між Нацгвардією України та жандармерією Туреччини на абсолютно новий якісний рівень». Аріф Четін висловив цілковиту готовність до такої співпраці за всіма напрямками, які складають взаємний інтерес.

Сторони обговорили питання обміну досвідом щодо організації телекомунікаційної системи та оперативного реагування, а також системи кіберзахисту. Крім цього, командувач Нацгвардії України висловив зацікавленість в обміні досвідом з жандармерією Туреччини у системному підході до організації системи логістики, а також з питань підготовки особового складу та діяльності підрозділів спецпризначення. Юрій Аллеров також подякував Аріфу Четіну за підтримку Нацгвардії України на шляху до здобуття статусу повноправного члена Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції в статусі військової установи (FIEP).

Наприкінці візиту представники офіційної делегації НГУ ознайомилися з роботою Управління жандармерії «Маслак» у Стамбулф та з особливостями роботи Ситуаційного центру Командування жандармерії провінції Стамбул.

Стрічка новин