У бібліотеці в Авіамістечку з`явиться коворкінг-центр

Цей проект у 2017 році отримав перемогу за програмою «Партиципаторне бюджетування», отримавши понад 300 голосів. Реалізуватимуть його на базі бібліотеки-філіалу №1 по вулиці Петра Юрченка, 11/2. Офіційного відкриття ще не було, але техніка та все необхідне приладдя вже на своїх місцях. Більше про роботу майбутнього коворкінг-центру розповість Анна Ружін.

Антоніна Танкович - пенсіонерка. Жінка дуже любить читати та є частим гостем бібліотеки. Незабаром у її улюбленій книгозбірні в Авіамістечку відкриють коворкінг-центр, а це, на думку пані Антоніни, значно розширить можливості закладу.

Антоніна Танкович, прийшла в коворкінг-центр 

- Ну, звичайно, дуже добре, що тут комп`ютери і все. Можна й позайматися. Тому раджу внуку, у мене він вчиться: я й говорю - сходи, може щось треба подивитися чи зробити. Він ходить з задоволенням.

Автором цього малого проекту-переможця «Бюджету участі» є завідуюча бібліотекою Галина Кулик. Остання вважає, що потрібно розвиватися та робити бібліотеку більш сучасною. Майбутній коворкінг-центр матиме різні зони відпочинку, релаксації та праці. Офіційного відкриття ще не було, але приміщення уже поділили на відповідні локації та закупили обладнання. А відвідувачі бібліотеки уже починають «знайомитися» з новими можливостями центру.

Галина Кулик, завідуюча бібліотекою-філіалом №1  

- Ділова зона, зона, де можуть проходити семінари та конференції підприємців чи інших організацій. Зона релаксації, де буде стояти чудове крісло, на якому можна не тільки відпочити та посидіти, а й одночасно послухати музику та в ігри пограти, бо це дійсно так.

Працівники бібліотеки розповідають: ще буде зона комп`ютерів, де всі охочі матимуть змогу ними користуватися. Подивитися, як готуються до відкриття центру, до бібліотеки завітала секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. На її думку такі проекти та відкриття нових локацій у місті вкрай необхідні.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Мені здається, що такого роду проекти теж потрібні. Тому що це місце проведення зустрічі, це місце навіть для тих, хто хоче стартувати та розвинути свій бізнес.

Коворкінг-центр у бібліотеці належить до категорії малих проектів, що отримав перемогу у 2017 році. Полтавці надали перевагу створенню такої загальноміської локації, підтримавши втілення даного проекту понад 300-ами голосів. На реалізацію цього проекту з міського бюджету було виділено 204 тисячі гривень.

Стрічка новин