Вперше у Полтаві відбудеться масштабний Міжнародний поетичний фестиваль

Цього літа в Україні побільшає на одну масштабну літературну подію. У Полтаві анонсували міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava.

Цього літа в Україні побільшає на одну масштабну літературну подію. У Полтаві анонсували міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava – фестиваль-побратим відомого літпроекту і літфестивалю Meridian Czernowitz.

За 7 років фестивалю у Чернівцях, туди приїхало понад 170 письменників, журналістів, режисерів, перекладачів, літкритиків, колумністів із Німеччини, Австрії, Швеції, Швейцарії, США, Франції, Польщі, Ізраїлю, Росії, Румунії, Нідерландів, Молдови, Сербії, Данії, Білорусі, і, звісно, з України.

Тепер митці їхатимуть на такий же літфест у Полтаву! Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava відбудеться з 8 по 10 червня 2018 року.

"Кращі з кращих авторів з України, Швеції, Німеччини та інших країн зберуться в Полтаві аби створити сучасне інтелектуальне культурне обличчя міста. Хто був на Meridian Czernowitz розуміє, що фестиваль не можна оминути", — пишуть організатори фестивалю на офіційні сторінці у Facebook.

За даними організаторів, уже відома перша локація, де проходитиме Meridian Poltava – Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського.

"Там відбуватимуться літературні читання та презентації книжок українських і німецьких авторів. Хто саме це буде – повідомимо згодом. Слідкуйте за нашими новинами!", – кажуть організатори.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію