У Верховній Раді відкрилася виставка «Місто-сад змінює Схід: від Слов’янська до Маріуполя»

У Верховній Раді відкрилася виставка «Місто-сад змінює Схід: від Слов’янська до Маріуполя»

Її у парламенті презентувала народний депутат України Наталія Веселова. 

Експозиція стала частиною масштабного мистецького проекту «Трансформація Сходу». Останній передбачає роботу громадських організацій та волонтерів у напрямку реконструкції інфраструктурних об’єктів у містах Костянтинівка, Покровськ, Добропілля та Маріуполь. Проект здійснюють ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» за фінансової̈ підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Свою підтримку цій ініціативи надали і українські законотворці.

Наталія Веселова, народний депутат України

- Мета цієї виставки - показати Схід, показати його не таким, яким його уявляють усі українці, буремним, який бореться, в якому проливається кров. А показати Схід, як те місце в Україні, де примножуються ініціативи, де активні громади реалізовують проекти і перетворюють свої міста на сади.

Дарина Киричок, представниця ГО «Місто - сад»

- За підтримки Слов'янської міської ради ми успішно реалізували проект «Відновлення парку Шовковичний», який є одним із основних місць відпочинку місцевих мешканців. Також створили проект «Кіносхідці». Це - кінотеатр просто неба, де також проводять дуже багато часу мешканці Костянтинівки.

Стрічка новин