В одному з будинків Полтави у вечірню пору доби мешканці вимушені в темряві добиратися до своїх квартир

До того ж без ліфта. У багатоповерхівці кілька днів тому відімкнули світло. Причина: вийшов термін дії договору з «Управлінською житловою компанію». З останньою переукладати угоду мешканці не збираються, адже не погоджуються із переліком послуг, проте і без світла в під'їзді залишатися не хочуть. Більше про цю ситуацію розкажуть наші журналісти.

Юлія Хаврель, журналіст 

- Вже три дні, мешканці будинку по вулиці Небесної Сотні, 86А, по старій пам'яті натискають кнопку виклику ліфта. Проте розраховувати доводиться тільки на власні ноги.

Мешканці розповідають: наприкінці березня цього року на під'їзді з'явилося оголошення про те, що вони мають перезаключити договір з ТОВ «Управлінська житлова компанія». В іншому разі електропостачання у під'їзді буде вимкнено 2 квітня. Саме цього дня закінчувався договір з УЖК. Перезаключити його або ж укласти новий з іншою організацією мешканці не встигли. Їм, як і обіцяли, вимкнули світло в під'їзді. З новим же переліком послуг своєї Управлінської житлової компанії мешканці не погоджуються.

Олександр Приступ, мешканець будинку

- Найцікавішим фактом є те, що тарифи, які складали у 2015 році, не піднялися у 2018 році. Залишились ті самі. Тільки, я вважаю, це називається корупційною складовою того, що додались деякі пункти у послугах УЖК.

До пунктів послуг управлінської житлової компанії, про які розповідає Олександр Приступ, додались: єдиний податок та винагорода управителя.

Богдан Яненко, юрист

- Щодо, наприклад, винагороди, про яку йдеться, я хотів би сказати, як правило, ця нагорода може бути, дійсно вказана в умовах договору. Але необхідно, також, щоб в договорі було зазначено, в якому випадку ця винагорода сплачується. Щодо єдиного податку, я вважаю, єдиний податок - це питання об'єкта господарювання. Мешканці житлового будинку не мають до нього жодного відношення.

Розібратися, чому в перелік послуг додались ще два пункти, які не узгоджувались з мешканцями будинку, ми вирішили у самій Управлінській житловій компанії. Щоправда безрезультатно.

Цього дня коментар журналістам в «Управлінській житловій компанії» так і не дали. Нині мешканці будинку продовжують пересуватись у під'їзді в темряві і без ліфта.

Тетяна Савчук, мешканка будинку 

- Саме образливе, що безпосередньо нас стосується - мами, які тепер так ходять на прогулянку.

Та залишати цю ситуацію, як є, мешканці не збираються. Ми ж у свою чергу залишаємо право за іншою стороною висловити власну точку зору щодо цієї проблеми в ефірі нашого каналу.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію