Традиційне свято влаштували у Подільському районі Полтави

До відзначення Великодня запросили дітей з малозабезпечених родин, позбавлених батьківської опіки та дітей-інвалідів. Іграшки, солодощі та навіть візит до ресторану - так вітали малечу зі святом небайдужі дорослі.

Родина Лисак має свою традицію: на кожне велике свято вони приходять до Подільської районної ради. Сюди жінку запрошують разом із дітьми, яких Лариса взяла під опіку. Полтавка говорить, що за речами, а головне за святом, востаннє приходили сюди напередодні Нового року.

Лариса Лисак, прийшла на свято

- Де, яке свято є, вона завжди нас сюди запрошує. І одежинка якась попадає, легше одягнути дітей, і діти дуже задоволені. З задоволенням це старший... Менша ще не дуже розуміє, а ось старший розуміє. І як тільки Лідія Михайлівна подзвонила, ми туди вже їдемо.

Серед маленьких гостей сьогодні і одинадцятирічна Софія. Цього разу дівчинці в рамках проекту «Кожній дитині - по одежині» дісталася гарна кофтинка, у якій вона планує гуляти з друзями.

Софія Лимеренко, прийшла на свято

- Ну, я тут уже другий раз, і я вам давала інтерв'ю тут, і мені тут все дуже подобається, знову. Тут багато речей, все класно.

Подібні свята для дітей тут влаштовують регулярно, говорить їх організатор, Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільського району. Цього разу приводів для радості ще більше, адже на святкування Великодня з дітьми з міського бюджету було виділено близько 12 тисяч гривень. Тож 70 дітей пільгових категорій змогли відзначити свято у ресторані.

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільського району м.Полтави

- Акція «Кожній дитині по одежині» - це вже святе. Всі це завжди бачать, і це буде так продовжуватися. Я хочу подякувати тим людям, які небайдужі і приносять, і дають, тому що завдяки вам чують, вони кажуть, телефонують, приносять і ці діти радіють.

До привітань долучилися й депутати Подільської районної ради.

Олександр Кісільов, депутат Подільської районної в м.Полтава ради

- Сьогодні ми запросили дітей з малозабезпечених категорій, дітей-інвалідів, а також їх опікунів. Це стало вже доброю традицією в нашому районі, відбувається більше 10-ти років, не тільки на Великдень, а також на інші свята. Сьогодні ми вітаємо зі святом Великодня.

Стрічка новин