Великдень має бути в кожного

Пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні привітали зі святом. Полтавський міський голова Олександр Мамай особисто вручив смачні подарунки кожній дитині. Детальніше про це - у нашому сюжеті.

Свято для всіх. Щороку дітей, які за станом здоров'я не можуть святкувати Великдень вдома, у дитячій міській лікарні вітають представники міської влади та священнослужителі.

Вітати малечу у дитячій лікарні із Великоднем щороку приходить міський голова Олександр Мамай. Говорить: у такі світлі дні найщиріші побажання здоров’я обов’язково справдяться.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Це в першу чергу - християнське, духовне свято. І мабуть, коли Господь Бог повертається на землю і всі Великодні дні, мабуть, він зобов'язаний звернути увагу на наших дітей, тому що діти - це основне заради кого ми існуємо.

Традиційно для малечі підготували невеличкий концерт - співали пісні, розгадували загадки, читали вірші. Лікарі ж закладу розповідають: люблять подібні заходи так само, як і діти, адже споглядаючи, як радіє малеча - і самим на душі стає добре.

Олена Ананевич, завідувач відділення раннього дитинства ДМКЛ

- Я думаю, що така атмосфера сприяє швидкому одужанню дітей і позитивному такому відношенню до нашого лікувального закладу і в цілому до життя.

У свою чергу очільник міста висловив  подяку  медичним працівникам, які постійно піклуються про дітей: і у будні, і в свята.

Тих діток, які за станом здоров'я не змогли відвідати свято, Олександр Мамай провідав особисто у палатах та побажав кожному швидше одужати, повернутися додому до рідних. Кожна дитина в лікарні цього дня отримала солодкий подарунок. Анастасія Шевців з мамою Анною Марченко кажуть: були приємно вражені особистим візитом мера.

Анна Марченко, мати дівчинки 

- Було дуже несподівано, ми не очікували, що хтось напередодні свята прийде нас привітати. Дуже було приємно.

Анастасія Шевців, пацієнтка 

- Найбільше мені сподобалось, що нам принесли солодощі і щиро привітали.

Такі заходи у дитячій міській лікарні планують проводити і надалі. Олександр Мамай зізнається: це дуже приємна традиція вітати дітей з Великоднем. У передпасхальні дні із привітання та смачними пасками представники міської влади також завітали в школу-інтернат №2, в родину, у якій народилася трійня, багатодітні сім’ї учасників АТО.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію