Позбуваємося від запаху сигарет в будинку

Напевно, в житті кожної людини траплялося виявити їдкий аромат тютюну від речей або волосся. Якщо Ви часто буваєте в компанії курців, а самі при цьому не курите, - ця подія само собою зрозуміла. Ось тільки хорошого в цьому мало - запах досить різкий і неприємний. Але набагато неприємніше, коли "аромат" приходить сам по собі і стає частим гостем. Як прибрати запах сигарет в квартирі, які є способи і що більше підійде Вам - у статті.

Як захистити себе, якщо у Вашій квартирі або в будинку сигаретний аромат - частий гість? То як же позбутися запах сигарет: основні способи

Спосіб 1: мокрі рушники

Найуживанішим способом вигнання небажаного гостя з квартири, є комплекс водних процедур: намочіть бавовняні рушники, розкладіть їх по кімнаті, в якій стоїть запах. Ці заходи допоможуть увібрати дим від сигарет.

Якщо в кімнаті висять штори, виперіть їх і добре промийте оббивку меблів. Потім помийте підлогу. При необхідності додайте в воду нашатирний спирт - він легко усуне сигаретний дим.

Спосіб 2: лавровий лист

Ще один цікавий спосіб відповісти на питання "Як позбутися від запаху тютюну?" - покласти лист лавра в чисту попільничку, підпалити його і пройти скрізь, де відчувається тютюновий дим. Запах паленого лаврового листа вивітрить всі інші запахи.

Як прибрати запах тютюну в одязі: зимовий верхній краще здати в хімчистку - професіонали знають свою справу і впораються з завданням набагато краще. Все інше можна випрати в домашніх умовах, і запах тютюну розтане, як дим. М'які іграшки також краще перепрати, та ще й з додаванням кондиціонера - він дасть приємний аромат.

Додайте у воду трохи оцту, і запах сигарет вбереться в воду швидше, а після провітрювання зникне і сам запах оцту. Іноді тютюновий дим виділяють книги - в тих випадках, коли курці люблять і покурити, і почитати одночасно. 

Спосіб 3: ароматерапія

У разі якщо всі речі випрані, поверхні вимиті, а результатом Ви все ще не задоволені, можна вдатися до ароматизації приміщення. Наприклад, візьміть мелену каву і розкладіть її по вазочкам. Розставте їх по всьому периметру квартири і залиште на два тижні, а потім знову поміняйте. Цей цикл може бути нескінченним, але одного разу Ви прокинетеся і зрозумієте, що не відчуваєте запаху тютюну ніде.

Спосіб 4: швидке провітрювання

Якщо у Вас були гості, які встигли "прокурити" приміщення, досить просто провітрити кімнату протягом 30-50 хвилин, включити брізер і, для повного знищення запаху, намочити рушник і активно махати їм в сторону вікон. Після чого можна ще раз сполоснути рушник і повісити його в місці куріння.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію