У Лохвицькому районі - новий підрозділ місцевої пожежної охорони

У Лохвицькому районі - новий підрозділ місцевої пожежної охорони

5 квітня в селі Вирішальне Лохвицького району відбулося офіційне відкриття комунальної організації  «Місцева пожежна охорона Вирішальненської сільської ради».

В урочистому заході взяли участь голова Лохвицької РДА Володимир Рязанов, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, депутат Полтавської обласної ради Анатолій Власенко, Вирішальненський сільський голова Наталія Сліпухова, представники громади, духовенства та інші. 

Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Вирішальненської та Корсунівської сільських рад, а також Сенчанської об’єднаної територіальної громади.

Під час офіційного відкриття комунальної організації начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив керівнику Вирішальненської місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.

«Робота підрозділу місцевої пожежної охорони значно скоротить час прибуття вогнеборців до місця виникнення надзвичайної події, а отже, громадянам буде надана своєчасна допомога. Це дуже важливо, адже, під час пожежі час йде на хвилини. Від того, наскільки швидко почнеться протидія вогняній стихії залежить не лише кількість врятованих матеріальних цінностей, а найголовніше  -  життя та здоров’я громадян», -  наголосив Володимир Салогуб.

Запрошений на захід священнослужитель місцевої церкви освятив приміщення МПО, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи.

Після урочистого відкриття, Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб здійснив першу перевірку комунальної організації  «Місцева пожежна охорона Вирішальненської сільської ради», про що зробив відповідний запис у книзі служби.

Слід зазначити, що відкриття місцевої пожежної охорони в Лохвицькому районі стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та органів місцевої й обласної влад. До офіційного відкриття працівники Вирішальненської місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

"Ущільните всі стики дверей і вікон, звідки може "тягнути" сигаретами. По можливості придбайте необхідні прилади для відстеження чистоти повітря в кімнаті або будинку. Майте під рукою аромасвічки - не для боротьби з запахами, так для романтичних побачень або створення настрою вони завжди знадобляться", - радять фахівці.

Стрічка новин