Цього року вийде черговий том «Полтавіки»

Присвячений він буде розділу «Архітектура». Це обговорювали під час обласної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Не оминули увагою депутати й підсумки та досягнення діяльності центру Науково-редакційного підрозділу - Центру по дослідженню історії Полтавщини, який працює над цим виданням.

У Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Депутати обговорювали низку питань, серед яких - культурна спадщина Полтавщини. А саме - підсумки і перспективи діяльності «Науково-редакційного підрозділу – Центру по дослідженню історії Полтавщини». Цьогоріч йому виповнюється 25 років від дня заснування.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- За цей час Науково-редакційним центром підготовлено безліч видавничих проектів, які популяризують саме Полтавщину. Це видання і краєзнавчого характеру, історія і дуже-дуже багато, і підручники створювались.

Самі ж, представники Центру наголошують: зараз робота триває над їхнім головним проектом.

Олександр Білоусько, директор Науково-редакційного підрозділу - Центру по дослідженню історії Полтавщини

- Основний проект, величезний, унікальний, масштабний, над яким Центр працює - це «Полтавіка», Полтавська енциклопедія. Вона задумана в 12 томах. Насправді буде ще більше книг, тому що томи виходять у 2 чи 3 книгах.

Олександр Білоусько наголошує: на 2018 рік у центру величезні плани.

Олександр Білоусько, директор Науково-редакційного підрозділу - Центру по дослідженню історії Полтавщини

- Перспектива, звичайно, у нас закінчити «Українську революцію», закінчити том «Освіта і наука» і том «Архітектура», більше всього буде із «Полтавіки».

Крім підсумків та перспектив діяльності Центру, під час комісії обговорювали питання щодо продовження контракту з чинним директором. Одноголосно вирішили проект прийняти і залишити керівником Олександра Білоуська ще на п'ять років.

Стрічка новин