У Горбанівському геріатричному пансіонаті створять нове відділення

Якщо до цього у закладі могли перебувати лише самотні люди, то тепер у ньому прийматимуть людей похилого віку та осіб з інвалідністю, в яких є родичі. Але перебування для таких категорій буде платним. Про це та інше йшлося на засіданні обласної комісії з питань охорони здоров'я.

У Полтавській обласній раді на засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення розглянули низку питань. Серед них - і відкриття нового відділення у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці. Тепер там зможуть перебувати люди похилого віку та особи з інвалідністю, в яких є родичі. Таке «проживання» буде платним. На денному відділенні - 5 тис. грн, а в стаціонарі — 11 тис. грн. за місяць. Зараз у пансіонаті перебувають лише самотні пенсіонери.

Юрій Радченко, директор Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни 

- Горбанівський геріатричний пансіонат розрахований на 305 підопічних. В даний час знаходиться 244 підопічних.

Директор Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни Юрій Радченко наголошує: новий відділ розташований на першому поверсі з окремим входом. А ще під час комісії обговорювали і соціальні гарантії для ветеранів війни та учасників бойових дій.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА 

- У нас таких 24 особи і одна сім`я загиблого. Вже проведена відповідна робота, видані документи, які надають відповідний статус. Кожному учаснику вручена пам`ятка, щодо державних соціальних гарантій, а також гарантій, які будуть надаватись згідно обласного бюджету.

Директор Департаменту соцзахисту Полтавської ОДА Людмила Корнієнко, наголошує: ці родини отримають пільги як на державному рівні, так і на обласному.

Стрічка новин