Легіонери «Ворскли» задекларували свої доходи за минулий рік

Троє гравців полтавської команди Ардін Даллку, Олександр Кобахідзе та Андро Гіоргадзе днями заповнили необхідні звітні документи. Допомагали їм у цьому представники Головного управління Державної фіскальної служби в області. Чому іноземні громадяни, які живуть в Україні, мають подавати свої декларації про доходи - дивіться у наступному сюжеті.

На території рідного стадіону гравці Ворскли, які мають іноземне громадянство, заповнюють декларації про доходи за минулий рік. Захисник Ардін Даллку це робить уже не вперше, адже багато років живе та працює у Полтаві.

Ардін Даллку, захисник ФК «Ворскла»

- Уже шостий рік йде, що я - у команді. Почав з U-19, потім перейшов у дубль і зараз з першою командою.

Утім без помічників у декларації не розібратися. Консультують футболістів щодо правильності заповнення документу співробітники ГУ ДФС в Полтавській області. Останні розповідають: щороку приходять до ворсклян навесні, адже у команді є гравці-іноземці.

Олена Коробова, головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування ГУ ДФС в Полтавській області

- Оскільки вони є не резидентами, а отримують доходи від джерел походження в Україні, вони зобов'язані їх задекларувати до 1 травня, оскільки продовжується кампанія декларування доходів громадян.

Ця кампанія стартувала 1 січня. Наразі вона виходить на фінішну пряму. Відтак податківці закликають полтавців виконати свій конституційний обов'язок та вчасно задекларувати доходи. Декларація про майновий стан подається до податкової інспекції за місцем реєстрації. Також є можливість задекларувати власні доходи дистанційно за допомогою електронного сервісу «Декларування он-лайн».

Стрічка новин