У Миргороді інформують про стан питної води в місті

У Миргороді інформують про стан питної води в місті

Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує населення про те, що на даний час, в період повені, зростає небезпека забруднення питної води збудниками кишкових інфекцій, вірусного гепатиту А, лептоспірозу та інших небезпечних захворювань.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, з метою профілактики даних захворювань, рекомендують вжити наступних заходів:

При підтопленні шахтних колодязів власних домоволодінь для питних потреб використовувати питну воду з альтернативних джерел водопостачання або очищену питну бутильовану воду;

Звертатися в органи місцевого самоврядування або до голів вуличних комітетів, які в свою чергу повинні оповістити  Миргородський районний відділ ДСНС України в Полтавській області про підтоплення вододжерела.

Миргородський районний відділ ДСНС України в Полтавській області виїздить на місце підтоплення для відкачування води із шахтного колодязя.

"Після відкачування води рекомендуємо власникам провести очищення вододжерела від сторонніх предметів та накопиченого мулу. Для проведення подальшої дезінфекції шахтного колодязя власнику необхідно звернутися у відділення дезінфектології  Миргородського МВПЛД ДУ«Полтавський ОЛЦ МОЗ України», м. Миргород, пер . Склара, 4, телефон 4 -61 – 39 або 4 – 61 – 27", - інформують на сайті Миргородської міської ради.

Після дезінфекції, працівники Миргородського МВПЛД проводять відбір проб води для санітарно – мікробіологічних та санітарно–хімічні показники.

За результатами досліджень, приймають рішення про придатність питної води для використання.

Стрічка новин