Рятувальники Полтавщини нагадують про правила пожежної безпеки

Рятувальники Полтавщини нагадують про правила пожежної безпеки

Фахівці ДСНС провели з мешканцями міст Гадяч та Горішні Плавні профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки у побуті.

Під час спілкування з громадянами рятувальники розповідали основні правила пожежної безпеки, роз’яснювали як діяти у разі виникнення загоряння в помешканні, як проводити евакуацію та гасити пожежу на початковій стадії. Крім того, наостанок профілактичних бесід співробітники Служби порятунку «101» вручали тематичні листівки.

Рятувальники Полтавської області закликають громадян дбати про належний протипожежний стан помешкань! Зокрема, слідкуйте за станом та справністю електромережі, у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі  тощо. Також, не паліть у ліжку, не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками. 

"Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності, а при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі. Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. У разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101".

Стрічка новин