У Кобеляцькому районі поліція затримала «гастролерів» з сусідньої області

Троє чоловіків можуть бути причетними до вчинення крадіжок на території Полтавщини. Про підозрілих осіб правоохоронцям повідомили місцеві мешканці. Як відбувалося затримання зловмисників - дивіться далі.

Вночі до чергової частини Кобеляцького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл району місцеві мешканці виявили у кюветі біля дороги декілька підозрілих речей, схожих на викрадені.

Володимир Тимошко, заступник начальника поліції Полтавщини

- Працівники поліції одразу відреагували на вказане повідомлення, виїхали на місце події. Було встановлено наявність трьох чоловіків, які знаходилися у вказаному районі, яких запідозрили у скоєнні крадіжки чужого майна.

Підозрювані почали тікати від правоохоронців. Для цього скористалися автомобілем.

Володимир Тимошко, заступник начальника поліції Полтавщини

- Вони були затримані лише на трасі Кременчук-Полтава. Після чого з ними були проведені невідкладні слідчі дії. В ході огляду автомобіля було вилучено предмети, схожі на зброю, а також предмет, схожий на наркотичну речовину.

Затримані - мешканці Кіровоградської області, один з них уже судимий за майнові злочини. Чоловікам оголошено про підозру. Нині перевіряється їх причетність до інших злочинів на території Полтавської області. Триває досудове розслідування.

Стрічка новин