В обласній прокуратурі перевіряють документацію на ремонт підземних переходів у Полтаві

В обласній прокуратурі перевіряють документацію на ремонт підземних переходів у Полтаві

Наразі, здійснюється досудове розслідування кримінального провадження по факту внесення недостовірних відомостей у будівельну документацію.

Прокуратура почала перевірку документації щодо ремонту двох переходів у центрі Полтави: біля Центрального ринку та Головпоштамту.

Переходи оглянув фахівець Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз.

"На даний час здійснюється досудове розслідування кримінального провадження по факту внесення недостовірних відомостей у будівельну документацію щодо здійснення ремонту підземних переходів. А саме за адресою: перехрестя вулиць Європейської та Шевченка також Соборності з кільцем. Тривають комплексні експертизи: судово-економічна та будівельно-технічна. Задля якої ми отримали тимчасовий доступ до відповідної будівельної документації.", - зазначила прокурор Полтавської місцевої прокуратури Юлія Симонова.

У лютому суд розглянув клопотання правоохоронців щодо тимчасового доступу до документів публічних закупівель ремонту двох підземок у Полтаві. Тоді через необґрунтованість звернення у клопотанні відмовили.

Нагадаємо, 18 березня, комунальники перекрили вхід до підземного переходу на перехресті вул. Шевченка та Європейської. Цей перехід вже близько півроку перебуває в аварійному стані через незакінчені ремонтні роботи. А вода після зливи 17 березня вимила під сходами величезне провалля, що зробило користування переходом небезпечним для життя.

Стрічка новин